BearShare

BearShare

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

MP3 İndirme Programı

BearShare internet ortamı üzerinden daha önce paylaşılmış olan milyonlarca dosya arasında arama yaparak bilgisayarınıza indirebileceğiniz dosya paylaşım programıdır.

Önemli Not: BearShare programı Google tarafından zararlı yazılım olarak işaretlendiği için indirme bağlantısına bir diğer müzik indirme programı olan Ares'e yönlendiriyoruz.

Gnutella dosya paylaşım ağını kullanarak insanların paylaştığı müzik, video, resim gibi bir çok dosyayı arama bölümünden arayarak bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan gelişmiş özelliklere sahip bir dosya indirme ve paylaşım programıdır.

BearShare, kullanıcılara hitap eden basit arayüzü ile kullanıcıların rahat bir şekilde kullanabilmesi için geliştirilen bu programı bilgisayarınıza kurduktan sonra dosya paylaşımı yapmak veya dosya indirmek için ücretsiz bir üyelik gerekmektedir.

Ücretsiz üye olduktan sonra diğer kullanıcılar ile dosya paylaşımı yapabilir, kullanıcıların paylaşıma sunduğu dosyaları indirebilirsiniz. 

BearShare programı iPod ve MP3 çalarlar için destek sunmaktadır. Otomatik virüs kontrolüne sahip olan BearShare programı anlık olarak arama sorgu teknolojisi de bulundurmaktadır. Sade ve anlaşılır bir arayüze sahip BearShare programı ebeveyn kontrolü de bulundurmaktadır. Bu sayede istediğniz dosyaları kolay bir şekilde bloklayabiliyorsunuz. 

Kendi şarkı listenizi yaratmanıza imkan sağlayan BearShare programı müzik indirme ve dosya paylaşım konusunda dünya üzerinde en popüler hizmetlerden biridir. Belirlemiş olduğunuz klasörde bulunan dosyaları hızlı bir şekilde indirebiliyorsunuz. Keşfet bölümlerinin dışında DJ yardımıyla yeni şarkılara ve albümlere giderek görüntüleyebiliyorsunuz. Kolay ve eğlenceli bir program olmasının yanısıra özelleştirilebilir bir arayüze sahiptir. 

BearShare programı ile Mp3 gibi dosyaları da bilgisarınıza indirebilir, dosya inmeden indirmekte olduğunuz müzikleri önizleme özelliği sayesinde dinleme imkanı sağlamaktadır.

BearShare Özellikleri;

  • Bedava MP3 müzik indirme imkanı
  • Resim ve video paylaşım imkanı
  • Kişiselleştirilebilir arayüz ile kullanım kolaylığı
  • HD video desteği
  • Yüklenen dosyalar için otomatik virüs taraması
  • Bant genişliği kontrolü ve ipod ve mp3 çalar desteği
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya Paylaşımı
VERSIYON
11
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
110,974
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 3 Ortalama Puan: 4.7
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
sedat sedat 10 ay önce
bearshare ile çok güzel müzik indiriyorum film indirme var mı acaba