BeFaster

BeFaster

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

İnternet Optimize Etme ve Hızlandırma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz BeFaster programı sayesinde internetinizi daha hızlı hale getirebilirsiniz. Varolan internet bağlantınızı kendi sınırları içerisinde optimize eden BeFaster programı en iyi şekilde internetinizden verim almanıza olanak sağlıyor. Program yapmış olduğu ayarları kaydederek başkalarıyla paylaşmanıza da izin vermektedir. İnternet bağlantızı hızlandırmakla kalmayıp kullandığınız modeme ping atıp bazı sorunların çözülmesine yardımcı oluyor. 

Standart kullanıcılar program içerisinde bulunan Standard Users bölümünde bulunan bağlantı türlerinden kendi internet bağlantı türlerini seçtikten sonra Optimize Setting düğmesine tıklamalıdır. Optimizasyonları gerçekleştirip bağlantınızı seçilen bağlant türüne göre en verimli hale getirmektedir. Windows Default seçeneği ile Windows bilgisayarınızın standart ayarlarına geri dönmeniz de mümkün. Program içerisinde çeşitli araçlar bulunmaktadır. Advanced Users bölümünde yer alan kendi hazırlamış olduğunuz ayarları bir dosyaya kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Yahut hazır yapılmış ayarları yüklemeniz de mümkün. Bu sayede kendi ayarlamalarınızı arkadaşlarınızla kolay bir şekilde paylaşabilir veya ileri seviyede bir bilgisayar kullanıcısıysanız değişiklik yapabilirsiniz. 

Bağlantı kopmalarını azaltan araçlar bulunduran BeFaster programıyla belirlemiş olduğunuz zaman aralıklarında ping atabilirsiniz. Eğer sizde internet bağlantınızı daha iyi hale getirmek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız BeFaster programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Hızlandırıcı
VERSIYON
5.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
4,132
HEMEN İNDİR (4.46 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?