Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Best Free Image Converter
Fotoğraf Formatı Dönüştürme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Best Free Image Converter programı sayesinde elinizde bulunan imaj dosyalarını yeniden boyutlandırabilirsiniz. Filigran ve çıkış medya çerçeveleri uygulamak için çeşitli seçenekler sunan Best Free Image Converter programı çeşitli biçimlerde arasında dönüştürme yapmanıza imkan sağlamaktadır. 

Oldukça kullanışlı ve verimli olan program imaj dosyalarınızın orjinal kalitesini korumaktadır. Aynı anda birden fazla fotoğraf için işlem gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda dönüşüm sürecini başlatmak ve önden değişiklikleri görmeniz için dahili bir önizleyici de bulundurmaktadır. 

Kullanıcı dostu arayüzüne sahip olan Best Free Image Converter programı BMP, WBMP, JPEG, PNG, TIF, GIF, PCX, TGA, ICO, PSD, JP2, DCX ve PDF gibi çeşitli formatları desteklemektedir. Sistem kaynaklarını oldukça az kullanan programla işlemler biraz zaman alabilir. 

Özelleştirilebilir genişlik ve yüksekliğe izin veren program istenen açıya fotoğraflarınızı döndürmenize imkan sağlamaktadır. Sonuç olarak Best Free Image Converter programı kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için oldukça başarılıdır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.9.1
BOYUT
1.9 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,267
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.