Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Bitdefender Adware Removal Tool
Bitdefender Reklam Yazılımı Kaldırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Daha önceden yüklemiş olduğunuz ancak hangi programın reklam saçtığını bilmiyorsanız Bitdefender Adware Removal Tool programını kullanarak reklam saçan yazılımları kolay bir şekilde tespit edebilir ve kaldırabilisiniz. 

Windows bilgisayarınıza bulaşan reklam yazılımlarını kaldırmak isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım Bitdefender Adware Removal Tool programını ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum gerektirmeyen yapıya sahip olan Bitdefender Adware Removal Tool programı reklam yazılımları kısa bir taramanın ardından tespit ederek ortadan kaldırıyor. 

Google üzerinde arama yaparken web sitelerine yönlendirme, verileri toplamak gibi özellikleri de bulunuyor. Sistemi taradıktan sonra reklamlı yazılımları bulan Bitdefender Adware Removal Tool programı bunun için bilgisayarınızı yeniden başlatmaktan başka birşey yapmıyor. 

Sadece 3 adımda reklamlı programları bulup kaldırmanıza imkan sağlayan Bitdefender Adware Removal Tool programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.1.3.1626
BOYUT
44.47 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,406
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.