BitRaser for File

BitRaser for File

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Kalıcı ve Güvenli Dosya Silme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış BitRaser for File programı sayesinde elinizde bulunan diskleri kolay bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Disklerinizde yer alan hassas bilgileri yahut bir başkasının eline geçmesini istemediğiniz bilgileri BitRaser for File ile kolay bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. 

Son derece sade ve kolay bir arayüze sahip olan BitRaser for File programı özellikle bilgisayarlarını satmak isteyen kullanıcılara bu konuda yardımcı oluyor. Bilgisayarınızdaki tüm dosyaları sıfırlayarak tekrardan bu bilgilere ulaşımı engellemektedir. Silinmiş dosyaları geti getirmek için hazırlanmış veri kurtarma programları tarafından kurtarılamayacak şekilde dosyaları silebilirsiniz. 

Güvenli algoritmalardan faydalanan başarılı bir program olup hem USB belleğinizi hemde hard diskinizde depoladığınız bilgileri kurtarılamayacak şekilde silmektedir. Bilgilerin güvenliğini garanti eden program memnun kalmadığınız taktirde 30 gün içerisinde ödemenizi geri almanıza garanti etmektedir. Eğer sizde kişisel bilgilerinizin bir başkasının eline geçmesini istemiyorsanız BitRaser for File programını Windows bilgisayarınızda kullanmalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,212
HEMEN İNDİR (14.97 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Geri dönülmesi mümkün olmayacak şekilde silmesi
  • Kullanışlı bir arayüze sahip
EKSİLERİ
  • Ücretli