Black Rose

Black Rose

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Korku Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Black Rose oyununda sizleri korku dolu anlar bekliyor. Outlast benzeri karanlığın hakim olduğu başarılı bir korku oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Black Rose oyununda gizemli bir cenaze evi etrafında döen bir hikaye sizleri bekliyor. Perili olduğu söylenen eski cenaze evine girdiğimiz oyunda karanlık grafikler hakim. 

Oyunda hikayeler cenaze evinde çalışanların cinayete nasıl kurban gittiğini anlatıyor olsa da Linda farklı ipuçları arıyor. Şehir dışında terk edilmiş olan eve adımını atan Linda'ya bu maceralı yolculuğunda eşlik ediyoruz. FPS öğelerinin yer aldığı oyunda düşmanlarımızla savaşmıyor bunun yerine ipuçları toplamaya çalışıyoruz. Dikkatli bir şekilde ilerlememiz gereken yunda düşmanlarımızın yakınında durduğumuz zaman bizi kolay bir şekilde zaptedebiliyorlar. Bu nedenle düşmanlarımızı yaklaşınca temkinli davranmamız gerekiyor. 

Atmosfer açısından etkili olan oyunda el fenerinizin yardımıyla yolunuzu bulmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. İpuçları toplamak için elimizden geleni yaptığımız oyununda insanlara neler olduğunu bulmamız gerekiyor. Eğer sizde bu maceraya katılmak istiyorsanız Black Rose oyununu mutlaka denemelisiniz. 

Black Rose Sistem Gereksinimleri
- Windows Vista işletim sistemi

- 2.0 GHZ işlemci

- 1 GB RAM

- GeForce GT 630M veya eşdeğer özelliklere sahip ekran kartı

- DirectX 11

- 337 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,642
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?