Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

BlackBerry İçin WeChat

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce
BlackBerry için hazırlanmış olan WeChat uygulaması ile arkadaşlarınız ile eksiksiz bir şekilde haberleşebilirsiniz. Ücretsiz olmasına rağmen çok sayıda özelliğe sahip olan uygulamayı  BlackBerry cihazınız üzerinde kullanabilirsiniz. 

300 milyondan fazla kullanıcı ile her geçen gün büyüyen bir chat programıdır. BlackBerry işletim sistemleri için geliştirilmiş olan küresel topluluğa katılmak için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. 
 
Ücretsiz bir kayıt işlemi sonrasında telefonunuza gelen kodu yazdıktan sonra işleminiz gerçekleşecektir. Profil resmi seçerek hesabınızı kişiselleştirebilir. Rumuzunuzu ekleyebilirsiniz. Daha sonra arkadaşlarınızı bulabilirsiniz.
 
Uygulamanın en dikkat çekici özelliği ise salla özelliğidir. WeChat programında yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Yakın çevrenizde olan kişiler ile tanışabilir mesajlaşabilirsiniz. Bunun yanısıra sürekli olarak mesaj geçmişinde çevirimdışı olarak görüneceksiniz. HD kalitesinde görüntülü arama yapabilir yada telefon görüşmesi yaapabilirsiniz. Telefonunuzu sallayarak sizin gibi telefonunu aynı anda sallayan kişiler ile arkadaş olabilirsiniz.
 
QR kodları ile tarama işlemlerini gerçekleştirebiliirsiniz. Son derece kolay bir şekilde arkadaş ekleyebilir, telefonunuzun rehberinde bulunan arkadaşlarınız işe eşleşebilirsiniz. Görünmesini istemdiğiniz kişileri kara listeye alarak engelleyebilirsiniz.
 
WeChat uygulamasını çok seveceksiniz. Tüm bu işlemleri yaparken kimliğinizi korur. Telefon numaranız görünmez. 
 
Arkadaşlarınız ile fotoğraflarınızı paylaşabilir. Bunlara yorum yapabilir yada beğenebilirsiniz. Facebook'a benzeyen bir arayüze sahip olduğunu söylemekte mümkün.
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.0.18
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,602
GELİŞTİRİCİ
WeChat International Pte. Ltd
İŞLETİM SİSTEMİ
BlackBerry OS
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.