BlackShot: Mercenary Warfare FPS

BlackShot: Mercenary Warfare FPS

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Çok Modlu Aksiyon Oyunu

Windows kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış BlackShot: Mercenary Warfare FPS oyununda nişan alma yeteneklerinizi diğer oyunculara karşı sergileyerek en iyi olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir oyun olup oyun içerisinde yakın geleceğe gidiyoruz. Sene 2033 yılına geldiğinde teknoloji bugünden daha fazla gelişmiş olacak ki insanoğlunun yararına olacağına daha kötü bir hale gelmiş.

Dünyanın eski düzeninin neredeyse yok olduğu BlackShot: Mercenary Warfare FPS oyununda ülkeler insan klonlamanın yaygınlaşması sebebiyle savaşta feda edebilecekleri binlerce asker üretimine başlamş hatta birbirilerinin topraklarına saldırarak küsrel bir savaşa girmişler. Oyunda savaşta yer alan klon askerlerden birinin yerine geçiyoruz. Oyunda seçtiğimiz tarafın küresel savaşta galip gelmemesi için elimizden geleni yapmamız gerekiyor. 

FPS dışında içerisinde farklı oyun modları bulunduran klasik takım tabanlı olan BlackShot: Mercenary Warfare FPS oyununda bayrak çalma modu dışında deathmatch modu da bulunuyor. Eğer sizde bu tarz oyunları seviyorsanız BlackShot: Mercenary Warfare FPS'yi deneyerek yakın geleceğe yolculuk edebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,437
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?