Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

BlazeVideo SmartShow
Slayt Şov Hazırlama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

BlazeVideo SmartShow, Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış başarılı bir video oluşturma editörü olup son derece iyi tasarlanmış bir arayüze sahiptir. Her düzey bilgisayar kullanıcısının birkaç alıştırma ile kolay alışabileceği BlazeVideo SmartShow programı ile önemli anlarınızı yakalamış olduğunuz fotoğrafları video haline getirebiirsiniz. Slayt gösterisi oluşturmanıza imkan sağlayan BlazeVideo SmartShow programı ile fotoğraflarınızı iyi bir düzene koyabilirsiniz. Fotoğrafların sayısına göre uzun zaman alabilen slaytlar oluşturmanız mümkün. 

Sevdiğiniz tüm fotoğrafları eğer tek bir yerde görmek istiyorsanız ya kolaj yaparsınız yada güzel bir slayt hazırlarsınız. Slayt video hazırlamak tercihinizse BlazeVideo SmartShow programıyla bu isteğinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Pratik bir çözüm sunan progeam harici belleklerinizde yahut bilgisayarınızda depoladığınız fotoğrafları video dosyasında birleştirebilirsiniz. 

Fotoğraflarınızın geçişi esnasında efektler ekleyebilirsiniz. Fotoğraflardan oluşan videolarınıza şık yazı tipleri ekleyebilirsiniz. Farklı kullanışlı seçeneklerin bulunduğu programa arka plan müziği de ekleyebilirsiniz. Sevdiğiniz bir şarkının eşliğinde sevdiğiniz karelerin geçişini izlemek gerçekten iyi bir fikir olarak görünüyor. Eğer sizde bu özellikleri barındıran bir slayt şov hazırlama programına gerek duyuyorsanız BlazeVideo SmartShow'u mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2.0.2
BOYUT
55.84 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,033
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.