Bloody Walls

Bloody Walls indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Bloody Walls ile sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor!

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış ücretsiz olarak sunulan oyunda sağımızdan ve solumuzdan bize sürekli olarak saldıran düşmanlara karşı savaşmaya çalışıyoruz. Gameboy el konsollarında oynadığımız klasik bir yapıyı anımsatan oyun bilim kurgu tabanlıdır. 

Biyolojik bir silah araştırma tesisinde ortaya çıkan bir kaza sebebiyle gelişmekte olan virüsler serbest kalıyor ve kısa bir süre içerisinde klişe birşey ama dünyaya yayılıyor. İnsan nüfusuna hızla bulaşan virüsle baş etmek o kadar kolay değil. Sürekli yeni panzehir stokları bulmanız gerekiyor. Oyunda yola çıkan bir kahramanın yerine geçerek biyolojik silah araştırma merkezinin son katında ter alan panzehir stoğunu bulmaya çalışıyoruz. Sürekli oalrak tetikte olmamız gereken oyunda düşmanlarımız bize her taraftan saldırıyor.

Farklı silahlar kullanarak düşmanlarımızla savaş verdiğimiz Bloody Walls oyununda pompalı tüfekler, mayınlar , makinalı tüfekler ve çeşitli silah seçenekleri bulunuyor. Bunlardan istediğinizi kullanabiliyorsunuz. 4 bit renk paletini kullanan Bloody Walls oyununda düşük sistem gereksinimleri yer aldığından eski bilgisayarlarda bile akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. 

Bloody Walls Oyunu Sistem Gereksinimleri
- Windows Vista işletim sistemi

- 800 MHz işlemci

- 512 MB RAM

- OpenGL 2.0 destekli 256 MB ekran kartı

- 113 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,407
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?