Bloons TD Battles indir
Bloons TD Battles

Bloons TD Battles indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Kule Savunma Oyunu

Bloons TD Battles, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz maymun kuleleri inşa edip korumanız gereken başarılı bir savunma oyunudur.

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış kule savunma oyunudur. Ufak boyutlu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Facebook arkadaşlarınızla yada yakınınızdaki arkadaşlarınız oynayabilirsiniz. 

Oyunda maymun kuleleri inşa edebilirsiniz. Maymun savaşçıların yer aldığı kule savunma oyununda balonların yaklaşmasını da engellemeniz gerekmektedir. Normal balonlara benzemeyen patladığı yerde büyük bir zarar veren balonlar oyunda süre geçtikçe çoğalmaktadır. Hızlı bir şekilde gelip zor anlar yaşatabilen Bloons TD Battles oyununda balonları engellemek için tek yapmanız gereken şey maymun kuleleri yerleştirmeniz gerekmektedir. 

Maymun kulelerini sürekli geliştirmeniz gereken oyununda dayanıklı kuleler oluşturmalısınız. Ayrıca oyunda Facebook arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Kafa kafaya oynama dışında üç farklı mod yer almaktadır. Savunma modu, saldırı modu ve savaş arena modu doğrudan oynayabileceğiniz modlar arasında yer alıyor. Oyunda her biri farklı bir heyecan sunuyor. 
Eğer sizde kule savunma oyunlarını seviyorsanız Bloons TD Battles'ı Windows bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Strateji
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,799
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?