BrainBread 2

BrainBread 2

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Online Zombi Aksiyon Oyunu

BrainBread 2 ile aksiyon dolu anlara eşlik etmeye ne dersiniz?

Windows bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış BrainBread 2 oyununda sizleri online bir oyun tecrübesi bekliyor. Left 4 Dead'e ücretsiz bir alternatif olarak karşımıza çıkan oyunda zombilerle uğraşıyoruz. 

BrainBread 2 oyununda ise hikaye şu şekilde başlıyor. CyberCon  adlı bir biyoteknoloji firmasının sinsice hazırladığı dünyayı ele geçirme planı işlemeye başlıyor. Bu firmanın geliştirmiş olduğu çip nedeniyle körlük, sağırlık gibi hastalıkların ortadan kaldırılacağı iddia ediliyor. Hatta insan verimliliğini arttırabileceklerini söylüyorlar. Ancak bu çipler insanları istediği gibi kontrol edebiliyor. CyberCon'un dünya üzerindeki zombi kıyameti de bu şekilde başlamış oluyor. 

Tüm benliklerini kaybeden insanlar çiplerinden gelen komutlardan başka hiçbirşey yapamıyor. Kıyametin ortasına daldığımız oyunda dünyayı istila etmeye çalışıyoruz. 2 farklı oyun modunun yer aldığı oyunda dilerseniz diğer oyuncularla size dört bir yandan saldıran zombi dalgalarına karşı savaşabilirsiniz. Yahut size verilen görevleri tamamlamanız gerekiyor. Dilerseniz bir zombi olarak diğer oyunculara karşı mücadele verebilirsiniz. Zombi olduğunuz zaman evrimleşebiliyor ve zombi yeteneklerinizi de kolay bir şekilde geliştirebilirsiniz. 

Vahşi bir oyun yapısına sahip olan oyunda zombileri parçaladığınız zaman kopan uzuvlarının dört bir yana uçtuğunu görüntüleyebiliyorsunuz. Grafikler her ne kadar kaliteli olmasa da animasyonlar için aynı durumu söylemeyeceğiz. Ayrıca eski bilgisayarlarda bile sorunsuz bir şekilde oynanabilir. 

BrainBread 2 Sistem Gereksinimleri
- Windows XP işletim sistemi

- 1.7 GHZ işlemci

- 2 GB RAM

- ATI Radeon 9600 veya Nvidia GeForce 500 serisi ekran kartı

- DirectX 9.0c

- İnternet bağlantısı

- 6 GB boş depolama alanı

- DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,058
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?