Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Call of Duty: MW3 Türkçe Dublaj
COD: MW3 Türkçe Seslendirme Yaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Call of Duty: MW3 Türkçe Dublaj sizlere Türkçe dil paketini sunuyor. Call of Duty: Modern Warfare 3 oyununu komple Türkçe dublajlar ile ücretsiz oynama imkanını sizlere sunuyor.

Türkçe yamalar ile tanınan Oyun çeviri ekibinin çalışmaları ile hazırladıkları bu çalışma bize Call of Duty: MW3 oyununu her anlamıyla Türkçe olarak oynamanız için sizlere sunuyor. Yama programı ile oyun içerisindeki seslendirmeleri ve yaşanan diyalogları tamamını Türkçeye çeviriyor. 

FPS oyunları arasında kendine özel bir yer edinmiş Call of Duty: Modern Warfare serisi FPS oyunlarındaki alışılmış 2. Dünya Savaşı temalarının dışında farklılıklarıyla büyük ilgi görmüştür. Oyun içerisindeki komplo ve teorileri çevresinde kurulmuş hikayeleri vardır. Sizlere sunduğumuz bu yama sayesinde serisinin 3. oyunununda daha rahat oynayabilmeniz mümkün.

Önemli Not: Yamanın boyutu yüksek olduğu için Mediafire sitesinden indirme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Yönlendirileceğiniz adreste doğrulama kodunu girerek indirme işlemini başatabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
4,752
GELİŞTİRİCİ
Oyunçeviri
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.