Calvino Noir

Calvino Noir

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Aksiyon Strateji Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Calvino Noir'da karamsal dünyaya taşınan Film Noir atmosferini başarılı bir şekilde kullanmanız imkan sağlayan başarılı bir strateji oyunudur. 

Kaos içine sürüklenmekte olan bir şehirde başlayan maceraya atıldığınız Calvino Noir oyununda dünyada yoksulluk ve göç gibi sorunlar mafya gibi yapıların oluşmasına sebep olmuş. Vahşetin sokaklarda yaşanmış halini çürümüşlük sadece mafyayla sınırlı kalmamış olup güç ve söz sahibi kişiler de bu pisliğe bulaşmıştır. İşte böyle bir yapı içerisinde birkaç kahraman zor duruma düşüyor ve bu nedenle tek çıkış yolları bu düzeni değiştirmek. Onlara yardımcı olup oyunda farklı kahramanları yönetiyorsunuz. Bu kahramanların yeteneklerinden ihtiyaç duyduğunuz yerde faydalanıyorsanız.

Kimi zaman bir kilidi açmanız kimi zaman ise bir makineyi sabote etmeniz gerekiyor. Kimi zaman ise gizlice düşmanlarınızı etkisiz hale getirdiğiniz Calvino Noir oyununda 2 boyutlu grafikler bulunmaktadır. Bazen de siyah beyaz tonlarının hakim olduğu Calvino Noir oyunu sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

Windows XP işletim sistemi
Intel i3 işlemci
2 GB RAM
Intel HD 4600 ekran kartı
2 GB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,375
GELİŞTİRİCİ
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?