Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Camtasia Studio
Başarılı Ekran Kayıt Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Windows bilgisayarınızda Camtasia Studio programını kullanarak ekranınızı kaydedebilir ve çeşitli sunumlar için videolar hazırlayabilirsiniz. 

Piyasada bulunan en iyi programlardan birisi olup profesyonel ekran kayıt uygulamasıdır. Esnek ve kullanıcı dostu olması ile akıcı bir iş akışı sunmayı amaçlayan Camtasia Studio programı ile ekran videoları oluşturmak düşündüğünüzden daha kolay.

İnternet üzerinden ilk etapta eğitimleri oluşturmak için kullanılan araçlar hakkında bilgi vermek istediğiniz durumlarda yardımcınız olacaktır. Masaüstü aktiviteleri kaydetmenize imkan sağlayan güçlü bir yazılım olup ekranınızın tamamını yada bir bölümünü kaydetmeye siz karar veriyorsunuz. 

Kullanıcı dostu arayüzü ile programı kullanırken herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. İlk bakışta zor görünüyor ama tam bu fonksiyonları anlamak için biraz kurcalamanız yeterli olacaktır. 

Yeni kayda başlarken kullanıcılar masaüstü tam ekran yada özel bir bölge üzerinde kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Ekran kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra video düzenlemek istiyorsanız düzenleme işlemini geçebilirsiniz. Düzenleme işleminde fotoğraf, başlık ve efekt ekleyebildiğiniz gibi sunumlarınız için ses kaydı da ekleyebilirsiniz. 

Zaman çizelgesi ile öğelere genel bakış atabilir zamanlamayı ayarlayarak kaydırıcıyı hareket ettirebilirsiniz. Projeyi tamamlamak için arşive SWF video formatında kaydedebilirsiniz. Daha sonra dilerseniz videonuzu Youtube üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Dilerseniz de diğer paylaşma seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. 
 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
8.4.3 Build 1792
BOYUT
246.67 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,600
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.