Canlı TV

Canlı TV

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Canlı Radyo ve Televizyon Dinleme Programı

Gayet başarılı ve iyi bir arayüze sahip olan Canlı TV programı sayesinde çevirimiçi ortam üzerinde yüzlerce televizyon kanalı izleyebilirsiniz. Yüzlerce radyo kanalını dinleyebilmeniz için hazırlanmış olan Canlı TV programı kendileri için seçilen flash oyunları oynayabilecekleri gelişmiş bir medya oynatıcı sunmaktadır. Gayet başarılı bir arayüze sahip olan Canlı TV programı ana pencere üzerinde sağ tarafta menü bulundurmaktadır. Bu menü aracılığıyla izlemek istediğiniz kanallara ulaşabilirsiniz. Kanal listesinin de hemen alt bölümünde bulunan geçim kısmından farklı kategoriler altında listelenen farklı yayınlara da hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

İzlemek istediğiniz kanala ulaşmak için arama işlemini isme göre ayarlayabilirsiniz. Listelenmiş olan kanalları kolay bir şekilde görüntüleyebiliyor ve istediğiniz kanalı seçerek hemen izleyebilirsiniz. 

TV ve Radyo kanallarının dışında kullanıcılar için seçilen flash oyunların, şehir kameralarının ve teletext özelliğinin de yer aldığı Canlı TV programını her düzey bilgisayar kullanıcı rahatlıkla kullanabiliyor. 

Türkiye'den ve dünyadan birçok televizyon ve radyo kanalını sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Eğer sizde hızlı bir şekilde internet üzerinden televizyon izlemek ve radyo dinlemek istiyorsanız Canlı TV progamını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
TV - Radyo
VERSIYON
7.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
7,081
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?