Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Canlı TV
Canlı Radyo ve Televizyon Dinleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Gayet başarılı ve iyi bir arayüze sahip olan Canlı TV programı sayesinde çevirimiçi ortam üzerinde yüzlerce televizyon kanalı izleyebilirsiniz. Yüzlerce radyo kanalını dinleyebilmeniz için hazırlanmış olan Canlı TV programı kendileri için seçilen flash oyunları oynayabilecekleri gelişmiş bir medya oynatıcı sunmaktadır. Gayet başarılı bir arayüze sahip olan Canlı TV programı ana pencere üzerinde sağ tarafta menü bulundurmaktadır. Bu menü aracılığıyla izlemek istediğiniz kanallara ulaşabilirsiniz. Kanal listesinin de hemen alt bölümünde bulunan geçim kısmından farklı kategoriler altında listelenen farklı yayınlara da hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

İzlemek istediğiniz kanala ulaşmak için arama işlemini isme göre ayarlayabilirsiniz. Listelenmiş olan kanalları kolay bir şekilde görüntüleyebiliyor ve istediğiniz kanalı seçerek hemen izleyebilirsiniz. 

TV ve Radyo kanallarının dışında kullanıcılar için seçilen flash oyunların, şehir kameralarının ve teletext özelliğinin de yer aldığı Canlı TV programını her düzey bilgisayar kullanıcı rahatlıkla kullanabiliyor. 

Türkiye'den ve dünyadan birçok televizyon ve radyo kanalını sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Eğer sizde hızlı bir şekilde internet üzerinden televizyon izlemek ve radyo dinlemek istiyorsanız Canlı TV progamını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
7.0
BOYUT
278
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
6,697
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.