Cent Browser indir
Cent Browser

Cent Browser indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Hızlı ve Güvenilir Tarayıcı

İstatistikler, bilgisayarlarının önünde vakit geçirirken, kullanıcıların önemli bir kısmının İnternet içeriğine göz attığını gösteriyor. Bu bildiriden çoklu sonuçlar çıkarılabilir; bunlardan biri kullanıcıların sörf web sitelerine giren programlarla ilgilidir.

Chromium açık kaynak tarayıcısının tam gücünü kullanın

Cent Browser, tarayıcı pazarının hiçbir şekilde çözümler ve güçlü oyunculardan yoksun olmasına rağmen kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Yazılım, Chromium'a dayanıyor ve orijinal programda zaten çok ince ayarlanmış pek çok özellikten yararlanıyor. Tarama görevleri için uygulanabilir bir çözüm olarak zaten iyi tanınan bir uygulamaya yazılım bağlamak, yeni işlevsellik sağlamak için baskı büyük olduğu için avantajları ve potansiyel tehlikeleri sunar.

Bu zor dengeyi yönetirken, uygulama Chromium'u harika kılan özelliklerin üzerine inşa etmeye ve kendi özel işlevlerini eklemeye çalışıyor. Beklendiği gibi ve açık kaynak projesi üzerine kurulan diğer programlarda olduğu gibi, arayüz de çok sezgisel ve esnektir.

Gizli Sekme seçeneğiyle Internet'e güvenli bir ortamda göz atın

Erişilebilir GUI, Chrome veya Chromium'a alışkın olan kullanıcıların yazılımı ayarlamayı çok kolay bulacakları için mükemmel bir özelliktir. İşlevsellik bakımından program, "Gizli Sekme" seçeneği ve "QR kodu üreteci" gibi benzeri ürünlerden ayırmak için çeşitli işlevler getiriyor. Birincisi, kullanıcıların diske herhangi bir bilgi yazılmadan Internet'te gezinmelerine olanak tanır. İkinci işlev, mobil cihazlarla kolay erişim için URL'lerden QR kodları üretmesine olanak tanır.

Birden fazla fare hareketi, kaydırılabilir ve özelleştirilebilir bir sekme çubuğu ve tarayıcıyı gizlemek için bir "BossKey" özelliği gibi kullanıcıların deneyimini geliştirmek için geliştirilmiş pek çok işlev vardır.

Sekmeleri özelleştirme ve dahili işlevlerle bunları tamamen gizleme

Sonuçta Cent Browser, kanıtlanmış bir tarayıcı modelinde yeni bir dönüm noktasıdır; bu, istikrarlı ve korumalı bir ortamda internette sörf yapmaktan hoşlanan herkes için değerli olabilir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
VERSIYON
2.9.4.39
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
15,991
HEMEN İNDİR (50.9 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 3 Ortalama Puan: 4
5
2
4
0
3
0
2
1
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?