Chromodo

Chromodo

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Güvenli, Hızlı Ve Esnek İnternet Tarayıcısı

Güvenlik devi Comodo tarafından hazırlanmış Chromodo tarayıcıyla sizi iyi bir internet deneyimi bekliyor. Bildiğiniz üzere Comodo firması güvenliğe fazlasıyla önem veriyor. Google Chrome'un alt yapısını yani Chromium sistemi ile yapılandırılmış başarılı bir tarayıcıdır. Bu sayede tarayıcı genel özellikler ve görünüm bakımından Chrome tarayıcısına fazlasıyla benziyor.

İyi bir kullanım tecrübesi sunan Chromodo tarayıcısının Google Chrome tarayıcısından farklı yanı ise güvenliğe verdiği önem. Bu sayede sahip olduğu özelleştirilmiş eklentiler de bulundurmaktadır. Ziyaret etmiş olduğunuz internet siteleri hakkında çeşitli güvenlik raporları sunmaktadır. Zararlı içerikler bulunduran içerikleri görüntülemenize imkan sağlamaktadır.

Güvenlik kaygılarınızın olduğu bir siteyi kolay bir şekilde Chromodo tarayıcısıyla analiz edebilirsiniz. Bu sayede güvenli olup olmadığını görüntüleyebiliyorsunuz. İndirme geçmişini, gizli gezinti yapabilme ve sayfa ziyaret etme geçmişini görüntülemenize farklı kullanıcı hesaplarıyla oturum açıp gezinti tecrübesini kişiselleştirmenize olanak sağlamaktadır.

Aynı zamanda tarayıcı üzerindeki internet sayfalarını da kolay bir şekilde paylaşmanıza yardımcı olan bir eklentinin dahil olduğunu da söyleyelim. Eğer sizde güvenli bir internet tarayıcısına gerek duyuyorsanız Chromodo'yu kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,965
HEMEN İNDİR (49.49 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?