Clash of the Monsters

Clash of the Monsters

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Dövüş Oyunu

Clash of the Monsters, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış başarılı bir dövüş oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan kaliteli bir yapıya sahip korku filmi kahramanlarını dövüştürebileceğiniz keyifli aynı zamanda aksiyon dolu bir oyundur. Favori korku filmi kahramanlarının yer aldığı oyunda filmlerden yahut edebiyat eserlerinden tanıdığımız canavalarlarla karşılaşıyoruz. Kahramanların yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz Clash of the Monsters oyununda ilginç kahraman seçeneklerine de sahip oluyoruz.

Mesela Yaşayan Ölülerin Gecesi filminde yıldız olan ve kehanetleriyle bilinen Nosferatu yahut Opera'nın Hayaleti filminde yer alan kahramanlar, Kont Drakula'nın Gelini, Sleepy Hollow'dan tanıdığımız başsız süvari ve Ichabod Crane kahramanları oyunumuza özel Bones adlı iskelet kahramanlarını seçebiliyorsunuz. Aynı zamanda bu karakterlere yenileri de eklenecek. Oyunun geliştirici ekibi yeni karakterler için çalışmalarını devam ettiriyor.

Clash of the Monsters oyunu içerisinde en temel amacımız ise sağlık barımız bitmeden rakibimize hasar vermek ve onu yenmek. Raundları kazanmak için mücadele ettiğiniz oyunda grafikler ise yeterli seviyede ancak animasyonlar için ne yazık ki aynı durumu söylemek söz konusu değil. Yine de korku filmlerinin kahramanlarının yer aldığı başarılı bir canavar dövüş oyunu olduğundan denemenizde bir zarar yok. Eğer sizde canavarları çarpıştırmak istiyorsanız Clash of the Monsters'i oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,465
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?