Comodo Cloud Antivirus

Comodo Cloud Antivirus

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Sandbox Bulut Tabanlı Antivirüs Programı

Comodo Cloud Antivirus, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Comodo Cloud Antivirus programı sayesinde sisteminizi koruyabilirsiniz. Bulut bilişimin gücünü arkasına alıp Windows kullanıcılarına kapsamlı bir virüs koruması sağlıyor. 

Tamamen ücretsiz sunulduğundan dolayı her kullanıcı kolaylıkla ulaşabilir. Virüs taraması yapmanıza ve virüs silmenize olanak sağlayan program klasik antivirüs işlemlerini bulut teknolojisiyle birleştirerek bulut sistem üzerinde barındırmaktadır. Bilgisayarınızda bulunan virüs analiz motorlarının gücünü birleştirebileceğiniz Comodo Cloud Antivirus programında tek bir virüs analiz teknolojisi yerine farklı analiz sistemleri tarafından keşfedilen virüslere en hızlı şekilde müdahale ediyor. 

Gerçek zamanlı koruma sunmasının dışında çevirmdışı tehditlere karşı da koruma sağlamaktadır. Sisteminizde yer alan servisler, uygulamalar ve dosyalar sürekli olarak analiz edilmektedir. Program tehdit yakaladığı zaman uyarı mesajları vermektedir. Tüm bunlar dışında sandbox özelliği ile program yada dosya çalıştırma işlemini siz daha yapmadan kendi içerisinde çalıştırıp test edebiliyor. 

İçerisinde çalıştırılan program ve dosya davranışları izlenmektedir. Zararlı bir aktivite gerçekleştilirse bilgisayarınızda çalıştırılmıyor. Bu sayede sisteminiz korumaya alınmış oluyor. Bu da bence çok iyi bir özellik. 

Türkçe dil desteğine sahip olan Comodo Cloud Antivirus program düşük sistem gereksinimlere sahiptir. Veritabanı bulut üzerinde sürekli güncel tutulduğu için otomatik olarak Comodo Cloud Antivirus programı güncel kalmaktadır. Eğer sizde başarılı bir virüs programına gerek duyuyorsanız Comodo Cloud Antivirus programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
1.0.379757.116
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,759
HEMEN İNDİR (5.16 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?