Coolmuster Android Assistant

Coolmuster Android Assistant

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android Dosyaları Yönetme Programı

Coolmuster Android Assistant programı ile Android cihazınızda depoladığınız rehber, uygulamalar, fotoğraflar, videolar ve diğer dosyalarla yedekleme işlemlerini hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde dosya yedekleme işini yapmanıza olanak sağlayan Coolmuster Android Assistant programı genel olarak iyi bir arayüze sahiptir. Bu nedenle her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. 

Kullandığınız aygıt yada platform her ne olursa olsun düzenli olarak yapmanız gereken şeylerden biri verilriniz için yedekleme yöntemidir. Sonuçta işlerin ne zaman ters gittiğini asla bilemezsiniz ve onları geri alamayacağınız kişi yada diğer dosyalarınızı kaybedebilirsiniz. 

Coolmuster Android Assistant programı kritik verileri cep telefonunuzdan bilgisayarınıza yalnızca birkaç tıklamayla saklamanıza olanak sağlayan hafif bir uygulamadır. Hızlı bir şekilde kurulumu yaptıktan sonra mobil cihazınıza veri eklemenize, düzenlemenize ve silmenize olanak sağlamaktadır. Program, mobil cihazınızdaki birkaç türde veri, yani uygulamalar, kişiler, SMS, müzik, fotoğraf, video ve kitaplara göz atmanıza olanak tanır.

İstediğiniz bölümün içeriğini önizleyemiyorsanız, bu küçük rahatsızlıktan alt klasöre erişerek giderebilirsiniz. Android cihazınızdaki verileri yönetmek için kullanışlı bir uygulama olduğundan denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Cep Telefonu Yazılımları
VERSIYON
4.0.34
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mobil Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,749
HEMEN İNDİR (13.41 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?