CoolNovo indir
CoolNovo

CoolNovo indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Ek Özelliklere Sahip Tarayıcı

CoolNovo, orijinal Google Chrome'la aynı motora dayalı başka bir web tarayıcısıdır ve kullanmayı daha da kolay ve keyifli hale getirmeyi sağlayan bir çok kullanışlı yeni araç ekler.

Bulut tasarruf seçenekleri, fare hareketleri, süper sürükleme, bağlam menüsünde bulunan indirme araçları ve gelişmiş imleri destekleyen Chrome'un gelişmiş bir sürümüdür. 

Kurulum süreci ve öğretici

Basit kurulum prosedürünü, CoolNovo'nun özel yetenekleri hakkında size yol gösteren bir başlangıç ​​kılavuzu takip eder. Açıklamalara resim eşlik ediyor, bu nedenle daha sonra işlevleri kolayca tanımlayabilirsiniz.

CoolNovo sporu birkaç üstün özelliklere sahiptir. Örneğin, Chrome'u desteklemeyen web sitelerine eriştiğinizde, araç çubuğundaki bir düğmeyi tıklatarak kapalı sekmeleri geri yüklediğinizde ve diğeriyle eşitlemek için yapılandırma verilerinizi buluttaki sunuculara kaydettiğinizde Internet Explorer moduna geçebilirsiniz. 

CoolNovo son derece hızlıdır ve Chrome'unkinden daha az sistem kaynağı kullanır. IE moduna geçmek çok kolaydır ve fare hareketleri pratiktir, ancak onlara alışmak için biraz zamana ihtiyacınız vardır.

Sonuç olarak CoolNovo, Chrome'u daha kolay ve daha rahat tarama yapan gelişmiş bir Chrome sürümüdür. Sözü edilen tüm özellikleri sunarak, CoolNovo'nun Google'ın tarayıcısı için ciddi bir rekabeti temsil ettiğini söylemek güvenle kullanılabilir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar
VERSIYON
2.0.9.20
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mac Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
6,519
HEMEN İNDİR (38.6 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?