Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Counter Strike Online

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Valve Soft tarafından geliştirilen oyun kısa zaman içerisinde ülkemizde popülerleşmiştir. Aslında bakılırsa Dünya genelinde her ülkede milyonlarca kişi oynamıştır. Counter Strike oyunu ile aksiyon dolu dakikalar yaşıyabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde bulunan kaliteli grafikler de dikkat çekmektedir. 

Counter Strike oyunu Türkçe dil desteğine sahip olup Türk oyuncuların karşısına çıkıyor. Artık Counter Strike oyununu Türkçe ve Online oynayabilirsiniz. En sevdiğiniz oyunlardan ve vazgeçilmez oyunlardan biri.

Klasik Counter Strike oyunundan sıkılmış olabilirsiniz. İçerisinde bulunan modlar sayesinde oyunu kendi modlarınıza en uygun olanıyla oynayabilirsiniz.

Counter Strike online oyun modları ise aşağıdaki gibidir;

Bomba imha/kurma modu adından da anlaşılacağı üzere bomba kurmaya çalışmanız gerekiyor. Sadece bomba kurmak değil aynı zamanda onu patlatmanız gerekiyor. Aksi taktirde başarısız olabilirsiniz.

Rehine kurtarma
modunda ise teröristlerin kaçırmış  olduğu teröristleri güvenli bir bölgeye götürmelisiniz.

Hapihane moduna mahkum olan teröristleri hapihaneden çıkarmanız gerekiyor. İş hapishaneden çıkarmakkla bitmiyor. Ayrıca güvenli bir bölgeye götürmelisiniz.

FPS oyunu severler için oldukça güzel bir oyun. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
0.56b
BOYUT
1.16 GB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
3,429
GELİŞTİRİCİ
Valve Soft
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.