Cyber Cinema

Cyber Cinema

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Online Film İzleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Cyber Cinema programı ile online olarak sevdiğiniz filmleri görüntüleyebilirsiniz. Kapsamlı bir kütüphane sağlayan program basit oynatma kontrolleri sunmaktadır. Bilgisayarınızda film izlemenize imkan sağlayan program kendinizi eğlendirmek için iyi bir yol olabilir ancak kütüphaneden birkaç başlık eksiği olabilir. 

Cyber Cinema programını çalıştırmak için internet bağlantısına ihtiyacınız var. Kolay bir kurulumdan sonra programı çalıştırabiliyorsunuz. Bilgisayarınıza yüklemeden hiçbir karmaşık yapılandırma yapmanız gerekmemektedir. Hızlı ve uygun bir şekilde yapılandırılmış olan Cyber Cinema programı otomatik olarak masaüstüne bir kısayol simgesi oluşturmaktadır. Kurulum bittikten sonra hedef dizini belirtmeniz gerekiyor. Pürüzsüz bir tasarıma sahip olan Cyber Cinema programı film koleksiyonunu görüntülemenize imkan sağladığı gibi kütüphane kendi içinde bir sorgu grçekleştirmek için sevdiğiniz başlığı yazabileceğiniz arama butonu bulundurmaktadır. 

Basit oynama kontrollerinin bulunduğu Cyber Cinema programı sezgisel oynatma kontrolleri bulundurmaktadır. Kullanıcı arayüzü açısından oldukça iyi olan Cyber Cinema programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video Araçları
VERSIYON
1.0.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,573
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?