CyberFoot Manager

CyberFoot Manager indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Futbol Menajerlik Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış CyberFoot Manager oyununda menajerlik yaparak eğlenmeye ne dersiniz. Yeni nesil futbol oyunu olup içerisinde kaliteli görseller barındırmaktadır. Bu nedenle oyundan tam anlamıyla zevk alacağınızı umuyorum. Gelişmiş taktiklerin yer aldığı CyberFoot Manager oyununda oyuncu satabiliyor yahut satın alabiliyorsunuz. 

CyberFoot hızlı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle iki maç arasında sıkıcı beklemeleri yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Çoklu dil desteğine sahip olan CyberFoot Manager oyununda dinamik bir sistem bulundurmaktadır. 10'ar kulüp bulunduran CyberFoot Manager oyunu 4 küme yada 20'şer kulüp bulunan 2 kümeden sonra yendiğiniz zaman Libertadores ve Şampiyonlar Ligi Kupasında oynamaya hak kazanıyorsunuz. 

İspanyolca, İngilizce ve Portekizce dillerini desteklemektedir. Aynı zamanda oyunda İtalya, Arjantin, İngiltere, Türkiye ligleri bulunmaktadır. Bunlardan istediğinizi seçebiliyorsunuz. Oyun içerisinde çeşitli yenilikler de bulunuyor. Kayıtlı üyeler için ekstra ve yeni özellikler sunmaktadır. Eğer sizde menajerlik oyunlarından keyif alıyorsanız mutlaka CyberFoot Manager oyununu Windows bilgisayarınızda denemelisiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Spor
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
6,669
HEMEN İNDİR (8.38 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 2 Ortalama Puan: 1.5
5
0
4
0
3
0
2
1
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?