Cyberfox Portable

Cyberfox Portable

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Firefox Tabanlı Taşınabilir Hızlı İnternet Tarayıcısı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış taşınabilir başarılı bir yapıya sahip web tarayıcısıdır. Daha düşük kaynak üzerine çalışma göstermesine rağmen hızlı bir deneyim sunmaktadır. Hem 64 bit hemde 32 bit sistemlerde çaışma göstermektedir.

Temelde 64 bit sistemler için Firefox'un derlenmiş açık kaynak web tarayıcı sürümüdür. Bir başka deyişle internette sörf yaparken hızlı çalışan web tarayıcısının arayüzü tanınmış bir turuncu temaya göre siyah tema ile benimsenmiştir. Onun dışında bildiğimiz Firefox arayüzüne benzemektedir.

Bilinen Firefox özelliklerine sahip olan Cyberfox, sizlere temiz bir RAM önbelleği sağlamaktadır. Web tarayıcını yeniden başlatmanız önerilir. CPU ve RAM tüketimini çok az miktarda kullanan Cyberfox tarayıcı sonuçta Firefox 64 bit sistemler için optimize edilmiştir. Ayrıca Firefox için hazırlanmış özel eklentilerden de yararlanabilirsiniz.

Yer imleri, sık ziyaret ettiğiniz sayfaları yani Firefox'un tüm ayarlarını içeri aktarabilirsiniz. Tamamen açık kaynak olup taşınabilir olduğundan bir şansı hak ediyor. İnternette gezinirken sistem kaynakları kullanımı azaltmak isteyen tüm Windows kullanıcıların seveceğine inanıyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
VERSIYON
46.0.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,764
HEMEN İNDİR (46.41 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?