Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

D Accord Drums Player
Sanal Davul Bateri Çalma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bateri çalma alıştırmaları yapmak isteyen kullanıcıların yanısıra daha önce böyle bir deneyimi olmayıp merak edenler için sanal bir davul. D`Accord Drums Player programı Windows işletim sistemli bilgisayarlarınıza davulları getiriyor. Gerisi ise size kalıyor. İşi tamamen size bırakmadan sanal davulun nasıl çalabileceğiniz hakkında bir MIDI dosyası bulunduruyor. Daha çok acemi davul çalmayı merak eden kullanıcılara yönelik bir program. 

Aynı zamanda D`Accord Drums Player programı ile şarkılar çalarken şarkılarda davul çalara deneyiminizi arttırabilirsiniz. D`Accord Drums Player programını kullanırken klavyeden faydalanıyorsunuz. İstediğiniz tuşları atama yapma özelliği sayesinde dilediğiniz yere getirebiliyordunuz. Kendi bünyesinde çeşitli özellikler bulunduran D`Accord Drums Player programının içerisinde bulunan The Play Along özelliği şarkılardaki davul sesini kapatııp şarkının diğer seslerini oynatıyor. Bu sayede şarkılardaki bateriyi siz daha kolay bir şekilde çalabileceksiniz. 

Samba, Rock, Pop, Ballad gibi farklı müzik türleri için örnek ritimler bulunduran D`Accord Drums Player programını kullanmak oldukça kolay. Sadece biraz zaman ile yapabileceğiniz hiç birşey yok! Kaliteli grafikler ve anlaşılır bir arayüz ile gelen program da istediğiniz enstrümanı dinleyebilir ve kendi midi kanallarınızda bunu belirleyebilirsiniz. Bir diğer güzel özelliği ise şarkılarda yer alan davul sesini kısıyor olması. Bu sayede daha iyi bir şekilde kısık sesle duyarak müdahelenizi ona göre yapabilirsiniz. Davul çalmak için sabırsızlanıyorsanız D`Accord Drums Player programının deneme sürümünü sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1
BOYUT
2.85 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
4,191
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.