Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Dashlane

reklam

Şifre Yönetme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Kullanıcı adlarınızı ve şifrelerinizi güvenli bir yerde tutmak bununla birlikte hiç kimsenin bunlara erişmemesi güvenlik açısından hepimiz için önemli bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Dashlane programı bunu yapmamıza yardımcı olan sezgisel ve güçlü bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. 

Verilerinizi birden fazla cihazda senkronize etmenize olanak sağlamaktadır. Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome ile entegre edilebilir. Verilerinizi korumak ve Windows, Mac, iOS veya Android çalıştıran farklı cihazlarda senkronize etmek için bir Önemsiz hesap oluşturup bir ana şifre atamanız gerekiyor. 

Kayıtlar, web sitesi adresini yazarak veya yapıştırarak, kullanıcı adına ve parolayı belirterek, girişe bir başlık atayarak elle eklenebilir. Ayrıca, söz konusu web sitesine otomatik olarak giriş yapacak veya her seferinde ana şifre isteyecek şekilde yardımcı programı ayarlayabilirsiniz.

Parolaları üretebilir ve yönetebilirsiniz. Otomatik form doldurucusu içeren program son derece iyi bir şifre yöneticisidir. Parolaların yanı sıra notlar, kimlik kartları, pasaportlar, ehliyet verileri, sosyal güvenlik bilgileri, vergi numaraları, ödemeler ve makbuzları saklamanıza izin verir.

Dahası Dashlane, anahtarların yeterince karmaşık olup olmadığını size bildirmek için güvenlik puanları sağlar, aksi takdirde bunları mümkün olan en kısa sürede değiştirmenizi teşvik eder. IE, Firefox, Chrome, LastPass, 1Password, Roboform, PasswordWallet, KeePass ve CSV dosyalarından, şifrelerin içe aktarılmasına gelince, uygulamanın kapsamlı dosya türü desteği bir başka önemli özelliğini temsil eder.

Dashlane, özel verilerinize üçüncü taraflar tarafından erişilemediğinden ve parolalarınızın kırılmamasından kesinlikle emin olmak istiyorsanız kullanışlı olabilir. Değerlendirme boyunca sistem kaynaklarında çok az etkili oldu. Eğer sizde iyi bir şifreleme programına ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka Dashlane'yi Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.7.1.27826
BOYUT
693 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,597
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.