Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Data Saver
Google Chrome İçin Veri Tasarrufu Sağlama Uzantısı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Google Chrome üzerinden veri tasarrufu yaparak hızlandırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

ÜCretsiz olarak sunulan Data Saver programı veri tasarrufu olarak adlandırılan uzantı, Google Chrome kullanıcılarının web sitelerini çok daha tasarruflu bir şekilde ziyaret edebilirsiniz. 

Web tarayıcınıza yükleme işlemi yapmadan önce herhangi bir şüphe ya da tedirginliğe kapılmanıza da gerek kalmıyor. Eklenti Google tarafından hazırlanmış dolayısıyla web tarayıcınıza yüklemeden önce herhangi bir şüphe ya da tedirginliğe kapılmanıza gerek kalmıyor. 

Uzantının temel özelliği ise web sitelerini ziyaret ettiğiniz esnada verilerin ilk olarak Google Proxy sunucularına gönderilmelerini ve daha sonra burada sıkıştırılan bilgilerin tarayıcınıza sunulmasını sağlamaktadır. Google sunucularında sıkıştırılan ve optimize edilen bu verilen bilgisayarınıza ulaşması halinde Chrome tarayıcınız tarafında yorumlanması işlemi de bu sayede daha kolay bir hale geliyor. 

Kota kullanımını düşürmek isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım Data Saver programı aynı zamanda yüksek bi performans talep eden kullanıcılara yönelik olan eklenti çok fazla bellek yada sistem kaynağı tüketimi de gerçekleştirmyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.945
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,184
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.