DaVinci Resolve

DaVinci Resolve

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Profesyonel Video Kurgulama Düzenleme Programı

Elinizde bulunan videoları kolay bir şekilde düzenlemeye ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda yer alan video, film, klip ve diğer projelerinizin düzenleme işini DaVinci Resolve ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bünyesinde profesyonel araçlar bulunduran DaVinci Resolve programı renk düzenlemesi gibi önemli bir durumda tamamen sizin istediğinizi yapmaya çalışıyor. Renk düzeltmek için kullanabileceğiniz DaVinci Resolve programı ayrıca onlarca düzenleme aracı da bulunduruyor. 

Profesyonel projelerinizdeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacak güçlü bir kurgu uygulaması olup ekran metin düzenleme, sezgisel kontroller ve ResolveFX eklentileri gibi işlevler sunan DaVinci Resolve programı Hollywood’un en güçlü renk düzeltme servislerinden biri olarak bilinmektedir. 

Anlaşılır bir arayüze sahip olan DaVinci Resolve programı genel olarak etkileyici araçlar bulundurduğundan dolayı denemeye değer diye düşünüyorum. Eğer sizinde ihtiyacınızı karşılayabileceğini düşünüyorsanız DaVinci Resolve programını sitemizden güvenli bir şeklde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video Araçları
VERSIYON
12.5
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,992
HEMEN İNDİR (400.39 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?