DayZ

DayZ

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Zombi Savaş Oyunu

Zombilere karşı savaşmaya ne dersiniz ?

DayZ oyuncularına bir zombi saldırısı sonrasından yaşayacakları o kıyameti, verdikleri hayat mücadelesini sergileyen bir hayatta kalma simülasyonudur. Açık dünta tabanlı MMO türünde online bir oyundur.

Oyun DayZ'de insanlığın ortaya çıkan bir salgın hastalık karşısındaki verilen mücadeleyi anlatıyor. Çıkan bu salgın hastalık dünyanın büyük bir bölümünü yok etmiştir. Ama bu yoketme insanların ölümüde sebep olmamış onları kana susamış birer canavara dönüştürmüştür. Şimdi tamda bu anda oyuna dahil oluyoruz.

Bu oyunda hataları affetmeyen ve oldukça gerçekçi yapıya sahip hayatta kalma simülasyonudur. Oyunu internet üzerinden diğer oyuncularla birlikte oynarsınız. Oyundaki tek düşmanınız zombiler değildir. Silah, cephane, yiyecek, içecek gibi şeyler içinde diğer oyuncularla savaşmanız gerekecek. Oyunda ufak bir hata bile ölümünüze neden olabilir artı ekstra canlarınızda yok .Oyunda hayatta tek başınıza kalmak oldukça zor o yüzden güvenebiliceğiniz arkadaşlar bulmanızda oldukça önemli. Çünkü başarısız olduğunuzda sahip olduğunuz tüm eşyaları kaybediyor oyuna yeniden başlıyorsunuz.

DayZ geliştirilme aşamasında olan oyunun bu erken erişim versiyonunda görsel ve işlevsel hatalarla karşılaşabilmeniz oldukça doğal. Sizde bu sürece katkıda bulunmak isterseniz hataları gözardı edebilirseniz bu güzel oyunu oynamanızı tavsiye ederiz.

DayZ'nin Minimum Sistem Gereksinimleri :

Çift çekirdekli 2.4 GHZ Intel işlemci veya çift çekirdekli 2.5 GHZ AMD Athlon işlemci.

Service Pack 2 yüklü Windows Vista işletim sistemi.

512 MB video belleğe sahip Nvidia GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 3830 veya Intel HD Graphics 4000 ekran kartı.

2 GB RAM

0 GB boş depolama alanı

DirectX uyumlu ses kartı

DirectX 9.0c

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows
İNDİRİLME
1,641
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?