Demolition Derby: Crash Racing

Demolition Derby: Crash Racing indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Windows 8 için Arcade Yarış Oyunu

Windows bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Demolition Derby: Crash Racing oyununda arabalara çarparak olabildiğince büyük hasarlar vermeniz gerekiyor. Sıradışı bir oyun olup Windows tablet ve bilgisayarlarda oynamak için hazırlanmıştır. 

Klasik kurallar üzerine yürüyen araba yarış oyunlarından sıkılan kullanıcıların seveceğine inandığım Demolition Derby: Crash Racing oyunu arabaların zayıf noktalarına hasar verip rakiplerinizi tek tek geçmenize puan veriyor. Gerçek zamanlı olarak hasar sistemi verip rakiplerinizi tek tek arenadan temizleyeceğiniz Demolition Derby: Crash Racing kaliteli grafiklerle donatılmış. 

Yapay zekanın yönetmiş olduğu araçların hepsi bizi bitirmek için birbiriyle yarışmaktadır. Seçilebilir arabaların hepsi aynı değil bazılarının hasar verme gücü diğerlerine göre yüksek. Yükseltilebilir araçların tümü ne yazık ki açık değil. Oyun ilerledikçe göstermiş olduğunuz performansa göre kilitleri açabiliyorsunuz. Amerikan klasik arabalarının yer aldığı Demolition Derby: Crash Racing oyununu Windows işletim sistemli tablet ve bilgisayarlarınızda oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araba
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,081
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?