Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Demolition Derby: Crash Racing




Windows 8 için Arcade Yarış Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Demolition Derby: Crash Racing oyununda arabalara çarparak olabildiğince büyük hasarlar vermeniz gerekiyor. Sıradışı bir oyun olup Windows tablet ve bilgisayarlarda oynamak için hazırlanmıştır. 

Klasik kurallar üzerine yürüyen araba yarış oyunlarından sıkılan kullanıcıların seveceğine inandığım Demolition Derby: Crash Racing oyunu arabaların zayıf noktalarına hasar verip rakiplerinizi tek tek geçmenize puan veriyor. Gerçek zamanlı olarak hasar sistemi verip rakiplerinizi tek tek arenadan temizleyeceğiniz Demolition Derby: Crash Racing kaliteli grafiklerle donatılmış. 

Yapay zekanın yönetmiş olduğu araçların hepsi bizi bitirmek için birbiriyle yarışmaktadır. Seçilebilir arabaların hepsi aynı değil bazılarının hasar verme gücü diğerlerine göre yüksek. Yükseltilebilir araçların tümü ne yazık ki açık değil. Oyun ilerledikçe göstermiş olduğunuz performansa göre kilitleri açabiliyorsunuz. Amerikan klasik arabalarının yer aldığı Demolition Derby: Crash Racing oyununu Windows işletim sistemli tablet ve bilgisayarlarınızda oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,567
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.