Dev Secure

Dev Secure

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

USB, Disk ve Kart Virüslerini Temizleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Dev Secure programı sayesinde autorun gibi popüler USB virüslerini sisteminizden kaldırabilirsiniz. Türk mühendisleri tarafından geliştirilmiş olan Dev Secure programı otomatik olarak güncelleniyor. Süre limiti olmadan kullanmanıza imkan sağlayan Dev Secure programı USB ve reklam virüslerine karşı özel bir koruma sunmaktadır.

CD, USB ve kart girişerini güvenlik kalkanı ile gerçek zamanlı olarak denetleyebilen Dev Secure programı Ceko, bittorent.exe, autorun gibi sistem içerisine gizlenen virüsleri ve solucanları ortadan kaldırmaktadır. 
Dış aygıtlardan sisteminize bulaşabilecek olan tehditleri ortadan kaldırmanıza imkan sağlayan program casus yazılımları da kolay bir şekilde tespit edebildiğinden dolayı gerçekten seveceğinize inanıyorum.

USB, kart ve disk gibi dış aygıtların girişini kontrol edebilen program iyi bir güvenlik kalkanı oluşturmaktadır. Elle yahut otomatik olarak hızlı bir şekilde güncellenebilir. Eğer sizde başlangıç kontrolündeki virüsleri imha etmek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Dev Secure'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
4.0.3
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
4,441
HEMEN İNDİR (7.94 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?