Directory Monitor

Directory Monitor indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Dosya ve Klasör Kontrol etme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Directory Monitor programı sayesinde dosya ve klasörlerinizi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Directory Monitor programıyla tek yapmanız gereken istediğiniz klasörleri seçmek ve gerekli klasör ayarlarını belirleyebilirsiniz.

Belirleyeceğiniz klasörler içerisinde dosyalarda yapılan değişiklikleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Gerekli klasör ayarlarını belirlemeniz de mümkün. Klasörler içerisinde yapılan her türlü değişikliği takip edip size anlık olarak bildirmektedir. 

Gerçek zamanlı olarak Directory Monitor programıyla dosya değişiklikleri silebilir, yeni dosya ekleyebilir çeşitli değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Ağ dizinleri dışında yerel dizinleri izlemeniz de mümkün. Otomatik olarak güncelleme yapabilir yahut farklı kullanıcı oturumlarını kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Eğer sizde elinizde bulunan dosya ve klasörleri kontrol etmek istiyorsanız Directory Monitor programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
2.10.4.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,420
HEMEN İNDİR (7.14 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?