Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Directory Monitor

reklam

Dosya ve Klasör Kontrol etme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Directory Monitor programı sayesinde dosya ve klasörlerinizi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Directory Monitor programıyla tek yapmanız gereken istediğiniz klasörleri seçmek ve gerekli klasör ayarlarını belirleyebilirsiniz.

Belirleyeceğiniz klasörler içerisinde dosyalarda yapılan değişiklikleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Gerekli klasör ayarlarını belirlemeniz de mümkün. Klasörler içerisinde yapılan her türlü değişikliği takip edip size anlık olarak bildirmektedir. 

Gerçek zamanlı olarak Directory Monitor programıyla dosya değişiklikleri silebilir, yeni dosya ekleyebilir çeşitli değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Ağ dizinleri dışında yerel dizinleri izlemeniz de mümkün. Otomatik olarak güncelleme yapabilir yahut farklı kullanıcı oturumlarını kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Eğer sizde elinizde bulunan dosya ve klasörleri kontrol etmek istiyorsanız Directory Monitor programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.10.4.2
BOYUT
7.14 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,086
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.