Discord

Discord

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Oyunlar için Sesli Sohbet Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Discord programı sayesinde ücretsiz olarak arkadaşlarınızla yazışabilir dilerseniz sesli sohbet ortamı kurabilirsiniz. Ücretsiz kullanabilmeniz için hazırlanan Discord programı Teamspeak gibi oyunlar için kullanılan diğer sesli programların sunduğu özellikleri sunuyor. Tüm özellikleri ücretsiz olarak sunan Discord programıyla kanal açabiliyor ve kanal izinlerini yönetebiliyorsunuz. 

Farklı sohbet kanalları oluşturabilmenize imkan sağlayan Discord programı kanallar arasında dilediğiniz zaman geçiş yapmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda kanalların izinlerini de ayarlayabilmeniz mümkün. Programın en güzel yanı ise kanal açmak için herhangi bir sunucu kirası istemiyor olmasıdır. Grup sohbet özelliğini kullanarak aynı kanalda birden fazla kullanıcısının sesli görüşme yapmasına imkan tanıyabiliyorsunuz. 

Discord ile gerçekleştirdiğiniz sohbetlerde fotoğraf, internet sitesi bağlantılarını ve hastagları kolay bir şekilde paylaşabiliyorsunuz. Eğer sizde oyunlarınız için iyi bir iletişimin gerekli olduğunu düşünüyorsanız Discord progamını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
16,614
HEMEN İNDİR (45.84 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?