Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Discord
Oyunlar için Sesli Sohbet Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Discord programı sayesinde ücretsiz olarak arkadaşlarınızla yazışabilir dilerseniz sesli sohbet ortamı kurabilirsiniz. Ücretsiz kullanabilmeniz için hazırlanan Discord programı Teamspeak gibi oyunlar için kullanılan diğer sesli programların sunduğu özellikleri sunuyor. Tüm özellikleri ücretsiz olarak sunan Discord programıyla kanal açabiliyor ve kanal izinlerini yönetebiliyorsunuz. 

Farklı sohbet kanalları oluşturabilmenize imkan sağlayan Discord programı kanallar arasında dilediğiniz zaman geçiş yapmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda kanalların izinlerini de ayarlayabilmeniz mümkün. Programın en güzel yanı ise kanal açmak için herhangi bir sunucu kirası istemiyor olmasıdır. Grup sohbet özelliğini kullanarak aynı kanalda birden fazla kullanıcısının sesli görüşme yapmasına imkan tanıyabiliyorsunuz. 

Discord ile gerçekleştirdiğiniz sohbetlerde fotoğraf, internet sitesi bağlantılarını ve hastagları kolay bir şekilde paylaşabiliyorsunuz. Eğer sizde oyunlarınız için iyi bir iletişimin gerekli olduğunu düşünüyorsanız Discord progamını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
45.84 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
15,542
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.