Disk Savvy Server

Disk Savvy Server

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Disk Analiz Etme Programı

Disk analizi yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.. 

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Disk Savvy Server programıyla diskinizin analinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sabit sürücünüzü taramanıza imkan sağlayan sunucu tabanlı kolay kullanımlı bir programdır. Diskinizde yer kaplayan dosyaları görüntülemenize imkan sağlayan Disk Savvy Server programıyla tüm içeriği kolay bir şekidle analiz edebilirsiniz. 

Sade ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Disk alanı performansını görüntülemek ve klasörleri görüntülemek için kullanabilirsiniz. Belirli bir dizin ağ paylaşımı, ağ üzerindeki sunucuları analiz etmenize yardımcı olmaktadır. 

Analiz bilgilerini bir liste halinde bilgisayarınıza kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Dosyaların boyutu GB, KB ve MN olarak ifade edilmektedir. Analiz raporunu HDD üzerindeki bir konuma HTML, TXT, CSV, XML, PDF ve SQL formatında kaydedebilirsiniz. 

Son derece iyi bir şekilde içeriğini organize edebileceğiniz program ile bilgisayarınızdaki dağınıklığı ortadan kaldırabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
9.0.32
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7
İNDİRİLME
1,825
HEMEN İNDİR (5.4 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?