Disney Movies VR

Disney Movies VR

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Disney Sanal Gerçeklik Uygulaması

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış Disney Movies VR ile Disney'in sihirli dünyasına yolculuk etmeye ne dersiniz? Adından da anlayacağınız üzere Disney'in sanal gerçeklik başlığıylabirlikte kullanabilmesini sağlayan bir uygulamadır. 

HTC Vive gibi sanal gerçeklik başlıklarından birine eğer sahipseniz çocuğunuzla birlikte Disney çizgi filmlerini izleyebilir yada kendiniz deneyebilirsiniz. Sanal gerçeklik başlıklarıyla birlikte kullanılabilen Disney Movies VR uygulaması sanal gerçeklik için özel olarak hazırlanmıştır. Uyumlu eğlence uygulamalarından biri olup her çocuğun o sihirli dünya içerisinde olma isteğini gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmıştır. 

Disney filmlerinden sahneler gösteren Disney Movies VR, The Jungle Book, Star Wars ve Captain Amerika'nın bulunduğu sevilen Disney filmlerinden sahneler gösterilmektdir. 

Marvel, Disney ve Lucasfilm'i de içeren temalı dünyalarca sürükleyici bir gezme deneyimi yaşatmaktadır. Disney çizgi filmlerini takip edenlerin o sahirli dünya içerisinde olma hayalini gerçeğe dönüşürmek amacıyla hazırlanmış olan Disney Movies VR'yi denemelisiniz. 

Disney Movies VR Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 8/10 64-Bit
İşlemci: Intel i5 4590 (dengi veya daha iyisi)
Bellek: 8 GB 
Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 / AMD R9 290 (dengi veya daha iyisi)
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Eğlence
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,281
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?