Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Dr.Fone for iOS
iPhone ve iPad Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Dr.Fone for iOS programı sayesinde kaybolan ve silinen verileri kolay bir şekilde geri getirebilirsiniz. 

Güvenilir bir hizmet sunan Dr.Fone for iOS programı iOS veri kurtarma yazılımı olarak görevini gerçekleştirmektedir. iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış olan Dr.Fone for iOS programı kişisel yada teknik hatalardan dolayı silinen verileri kurtarabilmek için tasarlanmıştır. 

Programın en güzel yanı ise kolay kullanılabilir bir arayüze sahip olması. Bu nedenle acemi kullanıcılar bile Dr.Fone for iOS programını rahatlıkla kullanabilir. Mesajlarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı, arama tarihçesini, hatırlatıcılar, notlar, WhatsApp tarihçesi, rehber kayıtları, Facebook Messenger içerikleri ve daha birçok veriyi kurtarmanıza imkan sağlayan programa öncelikle bağlanmanız gerekiyor.

Cihazınızı usb kablo aracılığıyla bilgisayarınıza bağladıktan sonra Dr.Fone for iOS programı tarama işlemini gerçekleştiriyor. Eğer sizde iPhone ve iPad cihazlarınız üzerindeki önemli bilgileri kaybetmek istemiyorsanız Dr.Fone for iOS programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
981.07 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,861
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.