Dr.Fone for iOS

Dr.Fone for iOS

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Dr.Fone for iOS programı sayesinde kaybolan ve silinen verileri kolay bir şekilde geri getirebilirsiniz. 

Güvenilir bir hizmet sunan Dr.Fone for iOS programı iOS veri kurtarma yazılımı olarak görevini gerçekleştirmektedir. iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış olan Dr.Fone for iOS programı kişisel yada teknik hatalardan dolayı silinen verileri kurtarabilmek için tasarlanmıştır. 

Programın en güzel yanı ise kolay kullanılabilir bir arayüze sahip olması. Bu nedenle acemi kullanıcılar bile Dr.Fone for iOS programını rahatlıkla kullanabilir. Mesajlarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı, arama tarihçesini, hatırlatıcılar, notlar, WhatsApp tarihçesi, rehber kayıtları, Facebook Messenger içerikleri ve daha birçok veriyi kurtarmanıza imkan sağlayan programa öncelikle bağlanmanız gerekiyor.

Cihazınızı usb kablo aracılığıyla bilgisayarınıza bağladıktan sonra Dr.Fone for iOS programı tarama işlemini gerçekleştiriyor. Eğer sizde iPhone ve iPad cihazlarınız üzerindeki önemli bilgileri kaybetmek istemiyorsanız Dr.Fone for iOS programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,939
HEMEN İNDİR (981.07 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?