Dragon Mania indir
Dragon Mania

Dragon Mania indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

Windows Phone İçin Ejder Savaş Oyunu

Windows Phone işletim sistemli cihazınız üzerinde oynayabileceğiniz Dragon Mania oyununda ejder yetiştirip yetirmiş olduğunuz ejderleri savaştırıyorsunuz. 

Ücretsiz olarak indirip hemen oynayabileceğiniz Dragon Mania oyununda kaliteli grafikler yer almaktadır. Bu sayede oyundan daha iyi bir deneyim kazanmış olursunuz. Farklı türde ejderhaların bulunduğu bir ada oluşturmanıza olanak sağlayan Dragon Mania oyununda ejderlerinizi yetiştirerek onları efsanevi birer savaşçı haline getirmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. 

Ejderhalarınızın büyümesi ve gelişmesi için oyun içerisinde çok sayıda bina bulunmaktadır. Seviye atladıkça yavru ejderhalarınız gelişiyor ve daha da güçlenerek diğer ejderlerle kapışacak seviyeye geliyor. 

Tek başına oynayabileceğiniz bir oyun olmayıp sosyal ağ desteği sayesinde ejder savaşlarına arkadaşlarınızla birlikte katılabilirsiniz. Herkesin severek oynamak isteyeceği bir oyun olduğunu düşünüyorum. Eğer sizde simülasyon oyunlarından keyif alıyorsanız Dragon Mania oyununu Windows Phone cihazınız üzerinde oynamanızı öneririm. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.1.0.15
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Phone Windows Phone
İNDİRİLME
3,682
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?