DriversCloud

DriversCloud

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Otomatik Eksik Driver Bulma ve Yükleme Programı

Bilgisayarınızda eksik donanım olduğunu düşünüyor ancak hangileri olduğunu bilmiyorsanız DriversCloud programı tam size uygun. Sisteminizde yüklü yazılım yada sürücüleri hakkında net bir genel bakış elde ederken donanımınız için en iyi sürücüleri tanımlayabilir ve edinebilirsiniz. DriversCloud, analiz amacıyla bilgisayarınızla ilgili çok çeşitli donanım ve yazılım bilgilerini toplayan kapsamlı bir uygulamadır. Deneyimli kullanıcılara yöneliktir.

Basit yükleyici ve web kullanıcı arayüzü

Kurulum işlemi, ön koşul olan yazılım ürünleri veya üçüncü parti araçlar olmaması nedeniyle size herhangi bir sorun vermemesi gereken hızlı ve kolay bir iştir. 

Masaüstü aracısını başlattıktan sonra DriversCloud, ayrıntıları toplamak için otomatik tarama gerçekleştirir ve daha sonra geliştiricinin web sitesinde verileri ortaya çıkarmak için varsayılan tarayıcınızda bir web sayfası başlatır.

Donanım ve yazılım bilgilerini analiz eder ve yazdırır. İşletim sisteminiz, işlemci, anakart, chipset, bellek, grafik kartı, sabit disk, CD-ROM, ağ, multimedya kartları, klavye, fare, ekranlar ve USB çevre birimleri ile kontrol edebilirsiniz. Bu kategorilerin her biri için ekranın maksimum çözünürlüğü, boyutu ve seri numarasıyla birlikte, kurulum tarihi, işletim sistemi çalışma süresi ve yapı numarası gibi görüntülenmesini istediğiniz unsurları seçmek mümkündür.

Temel bileşenler, depolama, grafik kartı, PCI kartlar, çevre birimleri, aygıt yöneticisi, ağ yapılandırması, sistem, yazılım (yüklü uygulamalar, işlemler, hizmetler, sürücüler, EventLog), otomatik çalıştırma girdileri için ayrıntılı bilgi yer alır. PDF'ye bu bilgileri aktarabilir yahut yazdırabilirsiniz. 

Genel ayarlar söz konusu olduğunda, güvenlik düzeyini (yalnızca donanım bilgileri, basit veya ayrıntılı yazılım bilgisi, donanım seri numaraları), takvim türünü ve saat dilimini ve PDF oluşturmayı seçebilirsiniz.

Düşük CPU ve RAM kullanarak testlerimizde sorunsuz bir şekilde çalıştı. Oldukça küçük bir yer kaplayan program kullanıcı dostu bir ortama sahip. Eğer sizde eksik olan driver dosyalarınızı kolay bir şekilde bulmak ve yüklemek istiyorsanız mutlaka DriversCloud'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya Yöneticileri
VERSIYON
10.0.4.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mac Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
11,511
HEMEN İNDİR (228.63 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?