DS4Windows

DS4Windows

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

DualShock 4 Bilgisayarda Kullanma Programı

DS4Windows programı sayesinde DualShock 4'ü Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinden DualShock 4 deneyimi yaşamanıza imkan sağlayan DS4Windows programı Sony PlayStation 4'ün kontrolcüsünü kullanmanıza izin vermesine rağmen ufak bir boyutta karşımıza çıkıyor. 

Kullanım açısından oldukça kolay olan DS4Windows programı basit bir kullanım sunuyor. Kolaylıkla DualShock 4'ü tanıtabiliyorsunuz. Microsoft'un Xbox kontrolcüsünü bilgisayarınıza tanıtmak için özel bir çaba sarf etmenize gerek bırakmayan DS4Windows programı fare ve klavye yerine DualShock 4 deneyimi yaşamanıza olanak tanıyor. 

Sorunsuz bir şekilde bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Program için tek yapmanız gereken şey ise DS4Windows.exe dosyasına çift tıkladıktan sonra sürücüleri yüklemek. Ardından DualShock 4'ü istediğiniz oyunlarda kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Türkçe ve İngilizce dil desteği ile gelen DS4Windows programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğer sizde DualShock 4 deneyimini bilgisayarınızda yaşamak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde DS4Windows programını indirip kurulum adımlarını takip etmelisiniz. Konu ile ilgili sorunlarınızı bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Uygulamalar
VERSIYON
1.427.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,205
HEMEN İNDİR (1.15 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?