Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Duolingo

reklam

Windows 10 için Eğlenceli Yabancı Dil Öğrenme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows 10 işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz Duolingo uygulamasıyla hızlı ve eğlenceli bir şekilde ingilizce öğrenebilirsiniz. Tüm platformlarda en çok tercih edilen yabancı dil öğrenme uygulaması arasında yerini alan Duolingo servisi Almanca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Hollandaca, Portekizce, Danca gibi gibi dilleri öğrenmenize yardımcı oluyor. 

Duolingo gibi benzeri eğitici uygulamalara her zaman ki gibi heves olması gerekiyor. Çünkü heves olunca öğrenmek daha eğlenceli ve hızlı olabiliyor. Eğitim uygulamasının en dikkat çeken yanı ise sıkmadan eğlenceli bir şekilde öğretmesidir. 

Türkçe arayüz ile karşımıza çıkan Duolingo uygulaması Windows 10 tablet ve bilgisayarlarda kullanılabiliyor. Evrensel bir uygulama olup eğlenceyi ve eğitimi bir arada bulunduruyor. Ücretsiz olarak sunulan Duolingo uygulaması kişinin seviyesine göre alıştırmalar sunmaktadır. Yabancısı olduğunuz bir dili öğrenmek için kullanabileceğiniz gibi bilgilerinizi pekiştirmek için de kullanabilirsiniz. 

Duolingo uygulamasına ücretsiz olarak kayıt olabiliyorsuuz. Daha sonra diğer platformlardan da hesabınıza giriş yapabiliyorsunuz. Bu sayede kaldığınız yerden diğer cihazlarınızdan devam edebiliyorsunuz. 

Sürekli olarak gelişen içeriği ile ön plana çıkan Duolingo uygulamasını Windows 10 cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
8,058
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.