Dying Light: The Following

Dying Light: The Following indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Dying Light Genişleme Paketi

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Dying Light: The Following oyununda sizleri geniş harita ve araç kullanma imkanları sunuluyor. 

Oyunu oynamak için geniş bir harita ve araç kullama imkanı sunan Dying Light: The Following oyunu kaliteli grafiklere sahiptir. Kapsamı bakımındna DLC'den ziyade daha çok genişleme paketi olarak nitelendirilebilir. Orjinal oyundan daha büyük bir haritayı oyuna kazandırmaktadır. Ancak bu sefe Dying Light: The Following oyununda harabeye dönmüş şehrin dışına çıkıp kırsal alanda zombilerle dolu bir maceraya giriyoruz. 

Dying Light: The Following'i oynamak için Steam hesabınız üzerinde Dying Light'ın orjinal versiyonuna sahip olmanız gerekiyor. Zombilerle dolu bir maceraya atılacağınız oyunda kahramanımız Kyle Crane Harran'a ajan olarak gönderilmiş. Masum insanlara yardım etmek için mücadele eden ve elinde sonunda kendisini de Harran'dan kurtarabilmek için ölüm kalım mücadelesine girişmişti.

The Following'de kırsal alanlarda yine hayatınızı kurtarmak ve zombi salgınını ortaya çıkaran nedeni bulmak için çabalamanız gerekiyor. Ancak bu sefer daha fazla silah seçeneğine sahibiz. Dying Light: The Following oyununda kendi silahlarınızı yapabilir ve bu silahları bomziler ve yağmacılara karşı kullanabiliyoruz. Yeni silah tarifeleri zombi katletme seçeneklerimizi arttırmaktadır. Aynı zamanda oyunun en büyük yeniliği olan araç kullanma imkanı ise zombilerin üzerinden aracınızla geçebiliyorsunuz. 

FPS türünün en beğendiğimiz örnekleri arasında bulunan Dying Light oyununda yeni bir macera yaşamak istiyorsanız bu indirilebilir olan içeriği denemenizi öneriyorum. 

Dying Light: The Following Sistem Gereksinimleri

- Service Pack 2 yüklü Windows Vista işletim sistemi

- 3 GHZ çift çekirdekli Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 X2 işlemci

- 4 GB RAM

- DirectX 10 uyumlu 512 MB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 10

- 20 GB boş depolama alanı

- DirectX 10 uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,841
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?