EASEUS Todo Backup

EASEUS Todo Backup indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Güvenli Dosya Yedekleme Programı

EASEUS Todo Backup programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan önemli bilgileri güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz EASEUS Todo Backup programı sayesinde önemli bilgilerinizi yedekleyebilirsiniz. İçerisinde kapsamlı içerikler içeren EASEUS Todo Backup programı veri depolama işlemi yapmamış olsanız bile bilgisayarınızda yer alan fotoğrafları, müzikleri, videoları ve dökümanları güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz. 

Oldukça sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan EASEUS Todo Backup programı yedekleme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Özellikle hard disk ve bilgisayar değişim safhalarında verilerin kaybolması muhtemel bir sorun olduğu için EASEUS Todo Backup programıyla bu sorunların riskini en aza indirebiliyorsunuz. 

Disk birleştirmenize ve hard disk verilerini klonlamanıza imkan sağlayan EASEUS Todo Backup programı tam yedekleme ve sistem geri alma özellikleri bulunmaktadır. 

Hızlı ve pratik bir program olup yedekleme işlemlerini sorunsuz bir şekilde hal edebileceğiniz EASEUS Todo Backup programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yedekleme
VERSIYON
8.9
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,160
HEMEN İNDİR (104.04 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?