Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter
Ses Dosyası Dönüştürme, Kesme ve Birleştirme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

MP3, OGG ve WMA formatında bulunan ses dosyalarını hızlı bir şekilde kesip şekillendirmenize olanak sağlıyor. Ses dosyasınızda istemediğiniz yerleri kırpıp atmak istiyorsanız Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter programından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda AVI formatlı video dosyaları içerisinde yer alan sesleri ayırmanıza da olanak tanıyor. İçerisinde pek çok gelişmiş özellik barındıran Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter programı ses dosyalarınızı birleştirip daha uzun kayıtlar elde etmenize de olanak sağlamaktadır.. 

Gayet sade ve başarılı bir arayüze sahip olan Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter programının eksi tarafı ise içerisinde sürükle bırak desteğini bulundurmuyor olmasıdır. Bu nedenle dosya yöneticisinden istediğiniz ses ve video dosyasını seçmeniz gerekiyor. Videolardan ses ayırma işlemini ise sadece AVI formatında yapıyor. 

Aynı zamanda WAV, MP3, OGG ve WMA gibi formatlar arasında ses dönüştürme işlemi de yapabiliyor. Aslında program sizlere birçok iyi tarafını sunuyor. Tüm bunlarla birlikte ses dosyasına ait olan etiket bilgilerini de düzenlemenize olanak sağlıyor. Ses dosyasından istemediğiniz yerleri de sabit diskiniz üzerinde kaydetmeniz mümkün oluyor. 

Eğer sizde ses dosyalarınız için gelişmiş bir programa ihtiyaç duyuyorsanız Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter'ı deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.1
BOYUT
410.57 KB
DİLLER
İngilizce / İspanyolca / Almanca
İNDİRİLME
3,399
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.