Efficient Sticky Notes

Efficient Sticky Notes

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Yapışkan Not Alma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Efficient Sticky Notes programı sayesinde yapışkan kağıtlara not alıp bilgisayarınızın ekranının sağına ve soluna yapıştırmak yerine sisteminizin masaüstüne kolaylıkla yapışkan notlar yapıştırabilirsiniz. 

Kağıt masrafından kurtulmanıza imkan sağlayan Efficient Sticky Notes programı pratik bir kullanım sunmaktadır. Dilerseniz farklı arka plan renkleri ve farklı yazı renkleri belirleyebileceğiniz gibi dilerseniz de notlar için şeffaflık ayarlarını düzenleyebiliyorsunuz. 

Yazmış olduğunuz notların gizliliği için şifreleme de yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda notlarınızı gruplara ayırabilir, dilerseniz notları önem sırasına göre düzenleyebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz notları tarih sıralamasına koymanıza olanak tanıyan Efficient Sticky Notes programı notlarınıza etiketler eklemenize yardımcı olmaktadır. Eğer sizde yapışkan notları bilgisayarınızda kullanmak ve şifreleme yönteminden yararlanmak istiyorsanız Efficient Sticky Notes programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Uygulamalar
VERSIYON
5.0.505
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,456
HEMEN İNDİR (16.04 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?