Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Efficient Sticky Notes
Yapışkan Not Alma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Efficient Sticky Notes programı sayesinde yapışkan kağıtlara not alıp bilgisayarınızın ekranının sağına ve soluna yapıştırmak yerine sisteminizin masaüstüne kolaylıkla yapışkan notlar yapıştırabilirsiniz. 

Kağıt masrafından kurtulmanıza imkan sağlayan Efficient Sticky Notes programı pratik bir kullanım sunmaktadır. Dilerseniz farklı arka plan renkleri ve farklı yazı renkleri belirleyebileceğiniz gibi dilerseniz de notlar için şeffaflık ayarlarını düzenleyebiliyorsunuz. 

Yazmış olduğunuz notların gizliliği için şifreleme de yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda notlarınızı gruplara ayırabilir, dilerseniz notları önem sırasına göre düzenleyebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz notları tarih sıralamasına koymanıza olanak tanıyan Efficient Sticky Notes programı notlarınıza etiketler eklemenize yardımcı olmaktadır. Eğer sizde yapışkan notları bilgisayarınızda kullanmak ve şifreleme yönteminden yararlanmak istiyorsanız Efficient Sticky Notes programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
5.0.505
BOYUT
16.04 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,335
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.