Emily is Away

Emily is Away

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

MSN Simülatörü Macera Oyunu

Emily is Away, bizi eski MSN yazışmalarına götüren başarılı bir macera oyunudur. Windows bilgisayarlarımızda oynamanız için hazırlanan Emily is Away oyununda bizleri eğlenceli anlar bekliyor. 

Ücretsiz olarak sunulan Emily is Away oyunu bir MSN simülatörü olarakta düşünülebilir. Çünkü 2000'li yılların başlarında henüz o zamanlar Facebook ve Skype fazla yaygın değilken iletişim kurmak için MSN programını kullanırdık. Bilenler bilir neydi o günler, birbirimize az titreşim yollamazdık. Bizi o zamana geri götüren Emily is Away oyunu o dönemdeki yazışmaları canlandırmanıza imkan sağlamaktadır. 

Emily is Away oyunundaki eğitim görmekte olan bir Liseli kahramanı yönetiyoruz amacımız onunla aynı okulda okumakta olan Emily'i etkilemek. Kızı etkilemek için takma isim, profil resmi seçip MSN üzerinden yazışmaya başlıyoruz. Oyun boyunca kurmuş olduğunuz diyaloglarda bize farklı seçenekler sunulmaktadır. Bunlardan istediğiniz birini seçip sohbeti ilerletmeniz gerekiyor.

Emily is Away oyununda farklı sonlar yer aldığı zaman nostaljik anlar da yaşıyoruz. 5 bölümlük bir macera oyunu olup kahramanımızın 5 yıllık hayatından belli bir kesitler bizi bekliyor. Eğer sizde eskileri yâd etmek istiyorsanız Emily is Away oyununu oynamalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,346
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?