Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Emsisoft Anti-Malware

reklam

Güçlü Antivirüs Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Emsisoft Anti-Malware programı ile veritabanınızda bulunan zararlı yazılımları silebilirsiniz. Veritabanını sürekli olarak güncelleyebilen program kısa zaman içerisinde zararlı olan dosyaları tespit etmektedir. 

Bilgisayarınızda arka planda çaışmakta olan zararlı yazılımları karantina altına alabilen program silmek için sizin onayınıza sunmaktadır. Zararlı olan yazılımları bilgisayarınızdan silerek güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Programı doğru kurmanız için internet bağlantısı gerekmektedir. 

Dialer, spyware, solucan, keylogger, trojan gibi zararlı yazılımları sisteminizden kaldırabilirsiniz. İçerisinde bulunan çift gerçek zamanlı koruma özelliği sayesinde koruma sağlamaktadır. 
%100 performans alabilmeniz için gerçek zamanlı olarak kötü amaçlı dosyalara karşı tarama işlemi gerçekleştirmektedir. İnternet üzerinde sörf ederken bulaşması mümkün olan zararlı dosyaları engellemeye yardımcı olacaktır. Arka planda sessiz olarak çalışan programı seveceğinize inanıyorum.
Bilgisayarınızda bulunan gereksiz ve zararlı olan yazılımları güvenli bir şekide ortadan kaldırmanıza imkan sağlayan Emsisoft Anti-Malware programını sitemizden hemen indirin. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
9.0.0.4570
BOYUT
156.8 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,056
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.