Enigma Prison

Enigma Prison

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Bilim Kurgu Temalı FPS Oyunu

Zekanızı kullanarak bulmacaları çözmeye çalışacağınız harika bir oyun!

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Enigma Prison oyunu ilginç oyun dinamikleriyle ön plana çıkıyor. Farklı bir yapıya sahip olan oyunda zekamızı kullanarak bulmacaları çözüp ilerlememiz gerekiyor. FPS görüş açısnın yer aldığı başarılı bir bulmaca oyunu olarak tanımlayabileceğimiz Enigma Prison oyununun hikayesi ise bilim kurgu tabanlıdır. Farklı bir maceranın içerisinde olduğumuz Enigma Prison oyununda asıl amacımız bir araştırma tesisinin sırlarını çözerek kapatıldığımız bu yerden kendimizi kurtarmak.

Ancak bu iş göründüğü kadar kolay değil. Çeşitli tuzakları atlatmamız ve bulmacaları çözerek ilerlememiz gerekiyor. Oyuncular hikaye boyunca yaratıcı zekasını kullanmalı. Ayrıca oyun içerisinde farklı özelliklere sahip olan sıradışı silahları kullanmamız da mümkün. Bu silahlarla yolumuzu açarak bilimsel araştırma tesisinin bizim karşımıza çıkarmş olduğu mücadeleyi aşabiliriz. 

Oyunda bazı silahların özelliklerini iyi anlamamız gerekiyor. Çünkü bunları ne kadar iyi kullanırsak o kadar başarılı oluruz demektir. Bulmacaları çözmek için sürekli olarak farklı yollara başvuruyoruz. Teknolojik olarak başarılı bir oyun olup iyi bir fizik motoruna sahip olan Enigma Prison oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

Enigma Prison Sistem Gereksinimleri
- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i3 veya AMD Phenom X3 8650 işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 460, ATI Radeon HD 4850 veya Intel HD Graphics 4400 ekran kartı

- DirectX 11

- 15 GB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,295
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?