Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Epic Clicker Journey
Canavarlarla Savaşma Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Epic Clicker Journey oyununda sizleri macera dolu anlar bekliyor. Boş zamanlarınızda keyifli vakit geçirmek amacıyla oynayabileceğiniz iyi bir rol yapma oyunudur. Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Clicker türünde olan oyun RPG tarzındadır. Kuvvetli düşmanlarla savaşıp ganimet peşinde koştuğunuz Epic Clicker Journey oyununda sizleri 20 farklı fantastik dünya bekliyor. Bu dünyanın kapılarını açıp onları keşfetmeniz gerekiyor. 

Oyunda büyük ödüller kazanarak ilerlemeniz gerekmektedir. Birçok büyülü eşyanın yanısıra efsanevi özelliklere sahip eşyalar da Epic Clicker Journey oyununun ieçrisinde bulunuyor. Aynı zamanda savaşlarda kazandığınız altınlarla zırhları, silahları ve kalkanları geliştirebilir dilerseniz satın alma işlemlerinden faydalanabilirsiniz. 

Canavarlarla savaştığımız oyunda onları yok edip özel tecrübeler ve ödüller kazanıyoruz. Bu sayede kahramanlarımız da seviye atlatabiliyor. Yeni özelliklerin sahibi olabiliyor. 2 boyutlu renkli grafikler sunan Epic Clicker Journey oyununun sistem gereksinimleri ise düşük bu nedenle bilgisayarınızda bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. 

Epic Clicker Journey Sistem Gereksinimleri
- Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi

- 2.4 GHZ Core 2 Duo işlemci

- 2 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip GeForce 9800GT  ekran kartı

- DirectX 10

- İnternet bağlantısı

- 1.2 GB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,342
GELİŞTİRİCİ
Cleversan Software
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.